Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/09/11/e-fundit-burri-godet-me-sepate-vajzen-dhe-gruan-ne-vlore/
E FUNDIT/ Burri godet me sëpatë vajzën dhe gruan në Vlorë