Don't have Telegram yet? Try it now!
https://nezavisen.mk/video-zaev-qytetaret-me-mbi-90-perqind-per-treguan-qarte-se-jane-per-anetarsim-ne-nato-dhe-be/?lang=sq
(Video) Zaev: Qytetarët me mbi 90 përqind „PËR“ treguan qartë se janë për anëtarsim në NATO dhe BE