Don't have Telegram yet? Try it now!
https://tiranatoday.al/berzh-kredi-50-milione-dollare-per-rehabilitimet-dhe-permiresimin-e-rrugeve/
BERZH kredi 50 milionë dollarë për rehabilitimet dhe përmirësimin e rrugëve