Don't have Telegram yet? Try it now!
https://tiranatoday.al/negociatat-ironizon-artan-fuga-fajin-e-ka-macron-dhe-merkel-ai-qe-vodhi-lopen-nuk-ka-faj-fare/
Negociatat/ Ironizon Artan Fuga: Fajin e ka Macron dhe Merkel! Ai që vodhi lopën nuk ka faj fare