Don't have Telegram yet? Try it now!
https://tiranatoday.al/pa-patente-dhe-te-alkoolizuar-pranga-9-shofereve-ne-durres/
Pa patentë dhe të alkoolizuar, pranga 9 shoferëve në Durrës