Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.aktuale.mk/thirrja-publike-per-rrjetin-shperndares-te-gazit-natyrorministri-bekteshi-dhe-drejtori-i-resurseve-energjetike-rexhepi-neser-me-pres-konference/
Thirrja publike për rrjetin shpërndarës të gazit natyror,ministri Bekteshi dhe drejtori i Resurseve Energjetike Rexhepi, nesër me pres konferencë