Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.infoelbasani.al/jetonin-ne-mes-te-pyllit-elvis-naci-u-jep-lajmin-e-jetes-7-femijeve-jetime-dhe-nenes-se-tyre/
Jetonin në mes të pyllit/ Elvis Naçi u jep lajmin e jetës 7 fëmijëve jetimë dhe nënës së tyre